top of page
טיול מאורגן לקרנבל בברזיל

18 ימים (16 ימים לא כולל טיסות בינלאומיות)

מבואנוס-איירס עד ריו דה ז'ניירו

 

סגנון הטיולטיול בוטיק המשלב סמבה וטבע פראי, יחס אישי, ליווי צמוד בעברית. מספר רב של אטרקציות. כולל מספר הליכות קצרות ומיוחדות.

רמת השירות - לינה 4-5 כוכבים, רמת תיירות גבוהה, מלונות מיוחדים עם אופי, ואן איכותי, מרווח וממוזג.

רמת כושר 2 מתוך 5 – קל - מספר הליכות קצרות ומסלולים המתאימים לרוב רמות הכושר. ללא אקסטרים. לא מאתגר מידי.

מספר משתתפים - קבוצה קטנה 16 עד 22 נוסעים.

 

בואו לגלות מה היתרון כשיש קרטל מאחוריך

המחיר כולל:

מלווה ישראלי בעברית לכל אורך הטיול

מדריכים מקומיים בחלק מהיעדים

ואן גדול מרווח ומאובזר

 5 טיסות פנים בהתאם למסלול

כל האטרקציות במסלול

כניסות לכל האתרים

הטיול על בסיס חצי פנסיון (בוקר + צהריים / ערב)

המחיר לא כולל:

  • טיסות בינלאומיות

  • ארוחות נוספות מעבר לחצי פנסיון

  • ביטוח נסיעות

  • מוניות, מזכרות, סלולר, הוצאות בעלות אופי אישי

  • טיפים לנותני השירותים

  • כל הוצאה אחרת שלא מפורטת

צריכים טיסה בינלאומית? אנחנו יכולים לעזור:

 

מעניין? בואו נדבר

פתוח
להרשמה

הלוך לארגנטינה - חזור מברזיל

Economy              Business            

ITA            החל מ- $2,890         $1,390

Air France      החל - $4,180         $1,520     

LATAM        החל מ- $2,840        $1,550

*מחיר לנוסע, כל המחירים מוצגים בדולר אמריקאי

 חלום דרום אמריקאי

18 ימים, 15 לילות - 21.02.2025 עד 11.03.2025

מסע גיאוגרפי לאוהבי הטבע, השמחה, המוזיקה, והים בואו לגלות את ברזיל, ארגנטינה וצ‘ילה הקסומות. שילוב של מסלול יחודי וחווית אותנטיות, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו בפניכם את צ‘ילה, ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית משולשת.

אושואייה - ארגנטינה- סוף העולם

תוכנית המסלול -

יום 1-2 - טיסה לבואנוס איירס

יציאה בטיסה עצמאית אל בואנוס איירס, מפגש עם נציגנו בשדה התעופה בבואנוס איירס ומעבר לבית המלון שם ייערך המפגש עם המדריך והקבוצה.
ברוכים הבאים לדרום אמריקה: עם הנחיתה נפתח את את טיולינו בסיור בעיר שרבים מכנים אותה ”הפריז של דרום אמריקה“: מבני הממשל המפורסמים, התיאטראות, הנמל הישן ושכונת בוקה, פוארטו מדרו, שכונת סן טלמו ונגיע אף אל פאלרמו.
את אחר הצהריים ננצל להנות מהרחובות היפים והעמוסים וטיול בין בתי הקפה והמסעדות שבסביבת המלון. לינה בבואנוס איירס.

יום 3 - ברילוצ'ה

הבוקר נמשיך בטיסה אל ברילוצ׳ה הממוקמת בצפון פטגוניה, ומסביבה הרי האנדים עם פסגות מושלגים ועמקים ירוקים מרהיבים, אגמים ונהרות רבים. נצא לסיבוב הקטן ליד ברילוצ'ה. נעלה ברכבל להר הפעמון ממנו נשקף נוף מרשים במיוחד של אזור האגמים, לפי נשיונל ג'אוגרפיק תצפית זו היא אחת מעשר התצפיות היפות בעולם. נמשיך בסיבוב הקטן, לתצפית ולהליכות קצרות. לאחר הסיבוב הקטן,
ארוחת ערב במסעדת בשרים משובחת בברילוצ‘ה. לינה בברילוצ‘ה.

יום 4 - הסיבוב הגדול

את היום נקדיש לטיול בדרך ”שבעת האגמים“ המפורסמת ביופיה המובילה עד לעיירת הסקי ויז'ה לה אנגוסטורה. במהלך הנסיעה נבקר בנקודות תצפית רבות אל האגמים והלגונות בכל הגוונים, אשר ילוו אותנו לכל אורך היום. עם ערב נגיע בחזרה לברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה.

יום 5 - חציית האנדים

היום נצא למסע מרהיב בלב הרי האנדים בהם נחצה את רכס ההרים בחזרה לצ'ילה. החצייה דרך פארק לאומי Puyehue במרכזו רכס געשי פעיל ביותר.
נחצה את הגבול (גובה מקסימלי 1300 מ' מעל פני הים). נסייר בין האגמים הדרומיים באזור האגמים הצ'יליאני, ונבקר בהר געש אוסרנו. נטפס עם הרכב אל אתר הסקי של הר הגעש ( 1195 מ' מעל גובה פני הים) לתצפית מרהיבה. בגובה רב, נצא להליכה של כשעה סה"כ ללוע האדום. לאחר הר געש אוסורנו, נמשיך לביקור במפלי פטרווה הזורמים על לבה עתיקה מוולקן אוסורנו. לינה בפוארטו ואראס.

מפה לטיול קרנבל 2024-25.jpg
הר הגעש אוסורנו - צ'ילה- פטגוניה

יום 6 - טסים לארץ האש

הבוקר לאחר טיולים אחרונים באיזור נצא לשדה התעופה בעיר פוארטו מונט הסמוכה ונטוס דרומה אל הקצה הדרומי של היבשת, אל העיר הקרובה לפארק הלאומי טורס דל פיינה. אחד משיאי הטיול לפנינו:
כבר במהלך הטיסה נוכל לצפות על שדה הקרח הצפוני ושדה הקרח הדרומי של צ'ילה, אשר מהווים את מצבורי הקרחונים הגדולים בהמיספירה הדרומית פרט לאטרקטיקה כמובן. עם הנחיתה מעבר לפוארטו נטאלס לבית המלון.

יום 7 - פארק לאומי טורס דל פאינה

היום נצא לטיול בפארק הלאומי, הפלא השמיני של העולם, טורס דל פאינה. במהלך היום נטייל לאורך הפארק העצום ביעדים שונים, אנחנו צפויים לפגוש עשרות גוואנאקוס (ממשפחת הגמליים), קונדורים ושועלים, מעבר לעוד מינים שונים של בעלי כנף. נבקר בנקודות תצפית על אגם נורדנסקג'ולד, הלגונה הכחולה ומפל הפאינה לתצפית על מגדלי הפיינה ממבט אחורי, ונצא למסלול הליכה קצר לתצפית מרשימה על הקרניים של טורס דל פיינה. לינה בפארק.

יום 8 - שייט לקרחון גריי, מעבר לארגנטינה

היום נעשה דרכינו אל המזח שם נצא לשייט בין הפיורדים של טורס דל פיינה, בין פסגות מושלגות וקרחונים נגיע אל הקרחון הנושא את שמו של אותו האגם. נצא להליכה קצרה ונתקרב אל קרחון ואל גושי הקרח הצפים בלגונה בסביבתו. במהלך השייט אם יתמזל מזלנו ניתן לצפות בחיות הבר החיות בשמורה. לקראת צהריים נגיע חזרה אל המזח ונצא בנסיעה ארוכה לאל-קלפטה בארגנטינה. לינה באל-קלפטה.

יום 9 - הפריטו מורנו - הקרחון המתנפץ

הבוקר נסע מזרחה, אל עבר אחד הקרחונים המפורסמים בעולם, הקרחון המתנפץ (פריטו מורנו) הגולש ממרומי רכס האנדים אל אגם ארחנטינו שלמרגלותיו. נבקר בטיילת לתצפית על הקרחון (פריטו מורנו). שנבנתה לתצפת על המחזה המרהיב של הקרחון המתנפץ, כדי לחוות מההתנפצויות האדירות מקרוב. לינה באל-קלפטה.

יום 10 - שייט בנהרות הקרח

הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו", לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור
בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה לאחר החזרה לעיירה נצא לטיול בסביבות קלאפטה ברכב מיוחד לסקור את המדבר ולהגיע לנקודות תצפית מיוחדות ויפהפיות.

לינה באל-קלפטה.

יום 11 - בואנוס איירס

הבוקר נטוס ישירות לבירת ארגנטינה בואנוס איירס. עם ההגעה מעבר והתמקמות במלון במרכז העיר.
בערב נצא לארוחת ערב ארגנטינאית ומופע טנגו באחד התיאטראות המפורסמים בבואנוס איירס. לינה בבואנוס איירס.

יום 10 - פארק לאומי קונגיז'יו

היום נצא בנסיעה מזרחה לכיוון רכס האנדים, אל הפארק הלאומי קונגיז'יו, במרכזו הוולקנו המרשים ג'אימה, הפעיל ביותר בצ'ילה. לאורך הפארק נבצע עצירות רבות לתצפית והליכות קצרות, כולל הליכה ברמה קלה עד בינונית לתצפית על הפארק ועל אגם קונגיז'יו.

פיץ רוי - אל צ'אלטן - ארגנטינה

יום 12 - מפלי האיגוואסו ארגנטינה

היום ניסע עם בוקר אל שדה התעופה בבואנוס איירס לטיסה אל מפלי האיגוואסו, אחד משבעת פלאי תבל. עם ההגעה נטייל בצידו הארגנטינאי של הפארק שמהווה את החלק הגדול של מפלי האיגוואסו. בפארק המונה מעל 200 מפלים נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, בהם חבויות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק, נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים בתצפית המפורסמת על "גרון השטן".
לאחר הסיור במפלים נעזוב את ארגנטינה לאחר ימים מדהימים של טבע ותרבות ונעבור אל בית המלון בצד הברזילאי של המפלים.

יום 13 - מפלי האיגוואסו ברזיל

הבוקר נעשה דרכנו אל מפלי האיגוואסו לתצפת עליהם מהצד הברזילאי. נטייל בג'ונגל המיוחד בצד זה ונקבל טעימה לקראת מה שצפוי לנו בימים הבאים בברזיל. נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות.
את יומנו נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם - "האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו. הס
כר אשר מספק כ 90%- מהחשמל של פארגוואי וכ 25%- מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה, אשר מייצר אנרגיה נקייה ובכך עזר בפיתוח מדינות האזור. חזרה אל בית המלון בשעות אחר הצהריים.
בערב נצא למופע פולקלור המציג את שילוב התרבויות המיוחד של אזור זה בו נפגשות ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי. המופע הכולל ארוחת ערב.

יום 14 - ריו דה ז׳נרו וביקור ב״עיר הסמבה״

לאחר ביקור משגע בטבע המרהיב של מפלי האיגוואסו נצא אל עבר שדה התעופה לטיסה אל ריו דה ז’נרו. עם ההגעה לריו נצא לטיול בעיר המרהיבה: נפתח את ביקורנו באזור הדאון-טאון של ריו: כיכר מאווה החדשה שנחנכה לכבוד האולמפיאדה ולאחר מכן נעבור אל ״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל: נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה ונתחפש בתלבושות הקרנבל הרווגוניות.
זהו ביקור מעניין וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם. בחלקו השני של ביקורנו ב״עיר הסמבה״ יעבירו ילדי בית הספר לסמבה “פימפוליוש” סדנאת סמבה של תיפוף וריקוד.
בית הספר ”פימפוליוש“ זוהי עמותה ללא מטרות רווח שבעזרת הסמבה והקרנבל עוזרת לילדים משכונות מצוקה בריו לקבל הזדמנות בחיים.

יום 15 - “ריו אהובתי”: יום טיול בריו, ומצעד המנצחות של קרנבל 2024

היום נצא לטיול היכרות מלא עם ריו דה ז׳נרו: נתחיל בפסל ישו המפורסם המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'נרו, המפרץ ופארק טיזו'קה, מכאן הרי החוף נראים נפלא. נגיע אל לאפה אל אחת מיצירות האמנות רחוב המיוחדות ביותר בעולם, מדרגות סלארון.
בחלקו השני של היום אחת מחוויות השיא של הטיול בוא נצא לסיור פאבלות: סיור באחת משכונות העוני הרבות בריו דה ז'ניירו ועל אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון ש"התנחלו" על ההרים, השכונות גם בעלות נוף ייחודי. נשמע סיפורים ממקומיים החיים בשכונות אלו, נבין איך נוצרו הפאבלות ואיך חיי היום יום בפאבלה.
לאחר הסיור נחזור אל בית המלון למנוחה והתארגנות לקראת מופע הסמבה המרהיב בעולם - מצעד המנצחות של קרנבל 2024 . מצעד זה מציג את ששת בתי הספר הטובים ביותר בקרנבל! המופע מסתיים בשעות הבוקר המוקדמות של היום למחרת.

יום 16 - ריו דה ז’נרו, השווקים של יום ראשון, והר הסוכר

ימי ראשון בריו דה ז’ניירו הם תמיד חוויה מיוחדת. לאחר שנתעורר מלילה של חגיגות נצא לסייר בשווקים של ימי ראשון. נתחיל בשוק סאו קריסטובל, שוק מדינות צפון ברזיל. שוק זה הוא מפגש תרבותי וקולינרי מרתק של תרבויות הצפון המעניינות. נמשיך לביקור בשוק ״ההיפים״ של שכונת איפנמה, שוק אמנים מיוחד בו נוכל למצוא מגוון מוצרי עור איכותיים, מתנות, ביגוד, ערסלים, חפצי אומנות ומזכרות יפות.
בסיום השיטוט בשווקים, עמוסים במתנות לילדים ולנכדים נעלה ברכבל אל תצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוני המושלם.

יום 17 - ריו - תל אביב

הבוקר לאחר טיול מיוחד ומלא חוויות ביבשת הלטינית, עם זכרונות מתוקים שישארו לכל החיים נסיים התארגנויות אחרונות לפני שנצא בנסיעה ישירות אל שדה התעופה לטיסה חזרה הביתה (טיסה לישראל דרך אירופה לישראל).
נחיתה בת״א בשעות אחר הצהריים ביום הבא.

ריו דה ז'ניירו - ברזיל - ים - טיול
bottom of page